درباره ما

 

  مجموعه ميلان‌افــزار با سابقه چندين ساله در زمينه متره و برآورد، طراحي و توليد نرم‌افــزارهاي عمراني، معماري و حقوقي، تأليف بيش از 50 عنوان كتاب، و همچنين موفق به كسب عنوان  اولين مركز تحقيقاتي و پژوهشي در امر بهينه‌سازي صنعت ساختمان ، و  صادركنندة نمونه استان در سال‌هاي 83 و 85 و 90 و 92 مي باشد .

فعاليت‌هاي اين مجموعه را مي‌توان به چند بخش تقسيم كرد :

-             بخش خدمات ساختماني ( متره برآورد و تهيه صورت وضعيت‌هاي پروژه‌هاي عمراني )

-             بخش نشر الكترونيك ( توليد نرم افزار )

-             بخش انتشارات

-             بخش پژوهش و تحقيقات

-             برنامه ريزي توليد و كنترل كيفيت

   كوشش و هم‌فكري مهندسان عمران در امر متره و برآورد و همكاري آنان با مهندسان نرم‌افزار در بخش توليد نرم‌افزار و فعاليت جدي در گردآوري نظرات تلاش‌گران عرصه سازندگي كشور، سبب ارتقاء كيفي و فراگير شدن و بهره‌گيري امكانات ، توان فني و فرآورده‌هاي نرم‌افزاري اين شركت شده است.

   امور تحقيقاتي و پژوهشي از اهم فعاليت‌هاي اين مجموعه مي‌باشد. تحقيق و بررسي در زمينة توليد قفل‌هاي سخت‌افزاري، الگوريتمCUP  جهت بهينه‌سازي برش يك بعدي و دو بعدي ( پروفيل و ورق ) ، الگوريتم شناسايي صدا و TTS ، شركت در سمينارها و كلاس‌هاي آموزشي متره و برآورد، صورت‌وضعيت‌ها، مناقصات، امور قراردادها و پيمان و مديريت ساخت، بررسي و تحليل نحوة برگزاري مناقصات، بخشنامه‌ها و آئين‌نامه‌هاي موجود، ضوابط و فرآيندها و نظام‌هاي حاكم بر مناقصات، چاپ و انتشار كتب فني و تخصصي از جملة اين فعاليت‌ها مي‌باشد.  

 اين مجموعه همچنين در راستاي شعار هميشگي خود روي ميز هر ايراني يك نسخه از نرم‌افزارها، كتاب‌ها يا ديگر محصولات ميلان‌افزار اقدام به افزايش شمار نمايندگي‌هاي خود در سراسر ايران و همچنين صدور اين محصولات به خارج از كشور نموده است.